Wyróżnienia
i certyfikaty

HIT Mamo to ja – patyczki dla niemowląt kindii pure

W 2017 r. Patyczki dla niemowląt Kindii Pure otrzymały nagrodę magazynu MamoToJa Hit Najlepsze dla dziecka w kategorii Akcesoria pielęgnacyjne dla dzieci.

rozwiń

Perła Rynku FMCG – chusteczki Kindii New Baby Care

W czerwcu 2013 r. nasza firma zdobyła nagrodę w konkursie organizowanym przez Wiadomości Handlowe – „Perły Rynku FMCG 2013” w kategorii Pozaspożywcze produkty dla dzieci.

rozwiń

Przebojowe chusteczki Cleanic Kindii Dzidziuś

Przeboje FMCG to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie największych hitów sprzedażowych rynku detalicznego w Polsce. W edycji 2010, w kategorii „chusteczki nawilżane dla dzieci” nagrodę otrzymały chusteczki Cleanic Kindii Dzidziuś z nową ulepszoną formułą.

rozwiń

Perła Rynku Kosmetycznego 2009 dla serii kosmetyków Cleanic Dzidziuś

Seria kosmetyków do pielęgnacji niemowląt Cleanic Dzidziuś zdobyła drugą nagrodę w prestiżowym konkursie magazynu „Wiadomości Kosmetyczne” w kategorii "Kosmetyki dla dzieci"

rozwiń

Nagrody Superprodukt 2007

W styczniu 2008 r. w konkursie SUPERPRODUKT 2007 organizowanym przez magazyn Mam Dziecko zwyciężyły aż trzy produkty naszej firmy. Statuetkę w kategorii Kosmetyki dla mam – podkategoria Kosmetyki pielęgnacyjne – otrzymały nawilżane płatki do demakijażu Cleanic i chusteczki do peelingu Cleanic Clean O"Peel. Laureatem w kategorii Akcesoria dla dzieci i rodziców – podkategoria Chusteczki – zostały chusteczki do pielęgnacji skóry dziecka Cleanic Dzidziuś.

rozwiń

Nagroda - Ulubiony Produkt Twojego Maluszka dla Chusteczek Cleanic Dzidziuś Skin Balance!

W listopadzie 2007 r. w konkursie na Ulubiony Produkt zorganizowanym przez redakcję czasopisma Twój Maluszek chusteczki Cleanic Dzidziuś Skin Balance otrzymały I nagrodę w kategorii "Chusteczki nawilżane dla dzieci"!

rozwiń